Oferta pracy

Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

8 00012 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Wraz z rozwojem naszego klienta, znanej kancelarii rachunkowo - podatkowej poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego księgowego.

Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego księgowego

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz sprawozdań finansowych,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych, prawnych oraz innych ewidencji wymaganych przepisami,
  • Kontakt z US, GUS, NBP oraz udział w kontrolach podatkowych i audytach.

Oczekiwania:

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze spółek bazujących na pełnej księgowości,
  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz UoR,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz chęć ciągłego rozwoju w obszarze finansów/ księgowości/ podatków,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferta pracodawcy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju,
  • Możliwość udziału w licznych szkoleniach i projektach rozwojowych,
  • Obszerny pakiet socjalny i medyczny,
  • Profesjonalne wdrożenie do obowiązków,
  • Pracę w przyjaznym, wspierającym i profesjonalnym środowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne