Oferta pracy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Optima Logistics Group S.A.

Adama Mickiewicza 36a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi

  • Prowadzenie uproszczonej księgowości (KPiR) zgodnie z przepisami podatkowymi

  • Koordynacja działań w zakresie zamknięcia podatkowo miesiąca

  • Sporządzanie bilansów, rachunków zysków, rocznych sprawozdań finansowych oraz raportów okresowych

  • Sporządzanie i wysyłanie niezbędnych deklaracji podatkowych

  • Wyliczanie zaliczek na podatek dochodowy PIT, CIT

  • Współpraca z instytucjami publicznymi (US, ZUS, GUS, PIP itp.)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - rachunkowość, finanse, ekonomia

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej)

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość systemu księgowego Symfonia

  • Samodzielność, komunikatywność, dokładność i sumienność

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • Szkolenia, podnoszenie kwalifikacji

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata