Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

New Business Solutions Sp. z o.o.

  • Piękna 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Piękna 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych grupy klientów

  • Nadzorowanie i weryfikacja pracy młodszych księgowych

  • Analiza przepisów i współudział w rozstrzyganiu kwestii merytorycznych

  • Przygotowanie i weryfikacja rozliczeń i deklaracji podatkowych

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz innych raportów finansowych

  • Bieżąca komunikacja z klientami w kwestiach związanych z obsługą księgowo-rachunkową

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych (preferowane w firmie outsourcingowej)

  • Praktyczna znajomość polskich standardów rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • Praktyczna znajomość i sprawna obsługa programów finansowo-księgowych oraz programu excel (mile widziana znajomość programu Enova)

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (komunikacja z klientem anglojęzycznym)

  • Pozytywna energia i nastawienie do wykonywanych zadań

  • Samodzielność, dokładność, staranność, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonej kadry

  • Dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy dofinasowany przez pracodawcę

  • Uczestniczenie w różnorodnych projektach, współpraca z renomowanymi doradcami, audytorami oraz kancelariami prawnymi

  • Perspektywy rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy firmą outsourcingową, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, oraz komplementarne usługi adresu siedziby, sekretariatu korporacyjnego, rejestracji i likwidacji spółek, oraz zarządzania.

Obsługujemy klientów z różnych branż obejmujących między innymi nieruchomości, inwestycje, handel międzynarodowy i usługi. Naszymi klientami w przeważającej większości są podmioty z kapitałem zagranicznym, w tym spółki celowe w strukturach funduszy inwestycyjnych powołane do realizacji inwestycji w projekty nieruchomościowe w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany współpracą z nami, ale stanowisko wskazane w ogłoszeniu nie odpowiada Twoim kwalifikacjom, sprawdź jakie procesy rekrutacyjne obecnie prowadzimy.