Oferta pracy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie zarządzania środkami trwałymi i wartościami niematerialnymi i prawnymi

  • Rozliczanie VAT od importu usług

  • Raportowanie do Centrali

  • Raportowanie do NBP, GUS

  • Bieżąca analiza kont i uzgadnianie rozbieżności na kontach

  • Przygotowywanie raportów uzgodnień dla potrzeb kontroli wewnętrznej

  • Rejestrowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym

  • Refakturowanie

  • Obsługa procesu realizacji przelewów i współpraca z bankiem

  • Obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów

  • Przynajmniej 5-6 lat doświadczenia w obszarze księgowości

  • Znajomość j. angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym raportowanie do HO i prowadzenie korespondencji mailowej

  • Dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości pozwalająca na swobodne poruszanie się w tematach księgowych i analizowanie danych księgowych

  • Co najmniej podstawowa wiedza w zakresie rozliczeń VAT

  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem środkami trwałymi i wartościami niematerialnymi i prawnymi

  • Znajomość Excela na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (umożliwiającym sprawną analizę i porównywanie danych w raportach Excelowych oraz swobodną pracę z narzędziami Excelowymi)

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów

  • Samodzielność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (zastępstwo na czas nieobecności pracownika, okres ok. 1 roku),

  • Dogodną lokalizację biura (ul. Grzybowska 78),

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,

  • Pakiet świadczeń pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.

Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

Aktualnie Dział Księgowości i Sprawozdawczości Statutowej

w Departamencie Finansów i Ryzyka poszukuje pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy