Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

PLN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rejestrów VAT;

  • obliczanie wynagrodzeń i składek ZUS;

  • obsługa umów cywilnoprawnych, zlecenia, dzieło;

  • nadzorowanie właściwego obiegu, kompletowania i archiwizacji dokumentów księgowych;

  • obsługa podmiotów gospodarczych, zarejestrowania, wyrejestrowania z ZUS.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzaniu pełnych ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości;

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spółek prawa handlowego i IDG,

  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych;

  • doświadczenie w zamykaniu okresów rozliczeniowych;

  • znajomość przepisów podatkowych (PDOP, PDOF, VAT) i prawa pracy;

  • preferowane doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym;

  • komunikacji i umiejętności pracy w zespole;

  • zaangażowania w wykonywaną pracę;

  • znajomości programów księgowo-kadrowych.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość pracy zdalnej przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych;

  • praca w doświadczonym zespole.