Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

DFK Księgowość Sp. z o.o.

  • Leszno 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

Leszno 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

• prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodne z przepisami rachunkowymi i

podatkowymi

• pomoc przy sporządzaniu deklaracji podatkowych

• kontrola należności oraz płatności

• sprawdzenie i weryfikacja dokumentów księgowych

• wprowadzenie dokumentów do systemu księgowego

• komunikacja z klientem

Nasze wymagania

• umiejętność prowadzenia otwartej i skutecznej komunikacji wewnątrz

zespołu i w kontaktach zewnętrznych

• dobra organizacja pracy

• znajomość programów pakietu MS Office

• wiedza z zakresu podatku VAT, PIT, CIT w transakcjach krajowych i

międzynarodowych

• znajomość aktualnych przepisów i zagadnień z zakresu rachunkowości i

podatków

• samodzielność i decyzyjność w pracy

• co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości, finansów,

ekonomii

Mile widziane

• znajomość programu księgowego Microsoft Dynamics NAV

• doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

• doświadczenie we współpracy z firmami audytorskimi w zakresie

sprawozdawczości finansowo-księgowej

• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

• pracę z ciekawymi projektami

• elastyczny czas pracy

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

• pracę w zgranym zespole

• prywatną opiekę medyczną

• dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe

• owoce w biurze

• szkolenia

• solidne wsparcie w realizacji celów zawodowych

O nas

DFK Księgowość Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie świadczy usługi finansowo-księgowe  jak i  kadrowo-płacowe. Nasza oferta kierowana jest zarówno do małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw, niezależnie od formy prawnej i rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej. Większość klientów to podmioty z kapitałem zagranicznym. Nasza Grupa zatrudnia ponad 40 pracowników.

Obecnie do naszego zespołu w  poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego.