Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Ksiegowy

AP KSIĘGOWOŚĆ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Franciszka Klimczaka 17

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek

  • Samodzielne sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, JPK_V7, VAT-UE, VAT-9M)

  • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, finansów i podatków

  • Bardzo dobra znajomość Comarch OPTIMA

  • Uczciwość i rzetelność

To oferujemy

  • Pracę w jednym z najlepszych biur rachunkowych w Warszawie wg money.pl

  • Korzystanie z najlepszego na rynku oprogramowania i ciągły rozwój technologiczny

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Miejsce parkingowe w garażu podziemnym

  • Opiekę medyczną Medicover dla całej rodziny

  • Wsparcie Specjalisty ds. Kadr i Płac oraz Office Managera

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

AP Księgowość Sp. z o.o. prowadzi biuro rachunkowe pod marką własną Anioły Przedsiębiorczości. Świadczy pełen zakres usług księgowych zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Stawia na wysoką jakość obsługi klienta, nowoczesne technologie i wyspecjalizowaną kadrę. Jednocześnie jest małym biurem rachunkowym, któremu dalekie jest korporacyjne podejście do zespołu. W roku 2021 biuro rachunkowe Aniołów Przedsiębiorczości zostały wybrane jako jedne z najlepszych biur rachunkowych w Warszawie wg portalu money.pl

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje