Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.

9 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – międzynarodowej organizacji dynamicznie rozwijającej swoją działalność na rynku polskim - poszukujemy odpowiedzialnej, zaangażowanej i rzetelnej osoby na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a.

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań finansowych według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości (IFRS)

  • Współpraca z Centrum Usług Wspólnych prowadzącego księgi rachunkowe dla grupy

  • Współpraca z partnerem zewnętrznym w przygotowaniu deklaracji podatkowych CIT/VAT

  • Przygotowywanie pakietów sprawozdawczych na potrzeby konsolidacji grupy i innych sprawozdań finansowych wynikających z lokalnych przepisów

  • Kontrola obrotów i sald

  • Współpraca z audytorami i instytucjami zewnętrznymi

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów

  • 3-4 lata doświadczenia w księgowości, w tym w księdze głównej

  • Umiejętność przygotowywania sprawozdań finansowych według IFRS

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

  • Samodzielność oraz wysokie zdolności interpersonalne i analityczne

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprawozdawczości finansowej

  • Znajomość SAP FI