Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

VISTA ESTATES sp. z o.o.O firmie

VISTA ESTATES sp. z o.o.

Żurawia 24A

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu zgodnie z planem kont i polityką rachunkowości;
  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży;
  • Obsługa rachunków bankowych;
  • Przygotowanie bilansów, rachunku zysków i strat oraz sprawozdań rocznych;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS);
  • Kalkulacja podatku CIT,PIT oraz sporządzanie deklaracji VAT;
  • Wspomaganie zarządu w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw Spółki;

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w dziele księgowości w firmie deweloperskiej -warunek konieczny;
  • Dobra znajomość teoretycznych aspektów rachunkowości oraz prawa podatkowego;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel;
  • Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów, analizy danych, wyciągania wniosków, planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów i efektywności
  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania codziennej pracy;
  • doskonałą lokalizację biura;
  • komfortowe i nowoczesne stanowisko pracy.

O nas

Vista Estate Sp. Z o.o. jest firmą, która na najwyższym poziomie realizuje inwestycje z zakresu budowy domów. Charakteryzujemy się projektami o najwyższym standardzie i ciekawej architekturze. Nasze domy zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy, Żurawia 24A, Śródmieście, Warszawa