Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

CUW Sp. z o. o.

umowa o pracę
5 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Puławska 457

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego: kilka firm (spółki)

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP

  • Księgowanie wszelkich dokumentów finansowych: faktur, rachunków, wyciągów, listy płac, rachunków

  • Uzgadnianie sald zobowiązań i należności

  • Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji VAT

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby zarządu oraz innych instytucji zewnętrznych

  • Współpraca z główną księgową i prezesem

Nasze wymagania

  • Bieżąca znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości i umiejętność ich praktycznego stosowania

  • Dobra znajomość systemu Symfonia

  • Nastawienie na rozwój i nowe wyzwania

  • Samodzielność, odpowiedzialność za wyniki swojej pracy

  • Umiejętność organizacji pracy

To oferujemy

  • Samodzielność działania, szeroki zakres odpowiedzialności, możliwość rozwoju

  • Dobra atmosfera, sprzyjająca współpracy

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Biuro rachunkowe zajmujące się profesjonalną obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, kadr i płac. Działalność spółki Centrum Usług Wspólnych (CUW Sp. z o. o.) jest realizowana od 2009 roku i dynamicznie się rozwija poszerzając ofertę dla klientów instytucjonalnych w zakresie outsourcingu usług.

Oferujemy usługi księgowe, prowadzenie spraw kadrowo - płacowych oraz doradztwo podatkowe.

Przewiń do profilu firmy