Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa - Samodzielny Księgowy

OLIMP A.C. EUROPA sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Wincentego Rzymowskiego 53

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów przychodowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • Wprowadzanie dokumentów kosztowych do systemu księgowego

  • Nadzorowanie terminowych płatności od klientów oraz dla podwykonawców

  • Analiza kont księgowych

  • Zestawienie dokumentów kosztowych oraz sprzedażowych za dany miesiąc

  • Współpraca z audytem oraz firmą rachunkową

  • Aktywny udział przy wdrażaniu systemu księgowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse lub pokrewne)

  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe min. 3 lata, doświadczenie w branży transportowej będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego - poziom minimum B2, znajomość języka ukraińskiego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie przy księgowości dokumentów zagranicznych z UE oraz z krajów trzecich

  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy

To oferujemy

  • Przyjazną i motywującą atmosferę wewnątrz firmy

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)

  • Spokojne wdrożenie na nowo obejmowanym stanowisku wraz ze szkoleniem

  • Pomoc zespołu przy codziennych obowiązkach

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ze znaną i silną marką

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Możliwość dalszego rozwoju w Dziale Księgowości

O nas

Firma OLIMP AC Europa działa w branży transportowej nieprzerwanie od 2008 roku.

Przez ostatnie kilkanaście lat oferujemy naszym klientom najwyższy standard obsługi oraz sprawdzone rozwiązania transportowe w każdej sytuacji.

Polska jest już czwartym krajem w którym jesteśmy obecni i stale rozwijamy swoją silną markę.