Oferta pracy

Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Pracuj.pl dla Firm

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz polityką finansową,

  • Kompleksowe prowadzenie spraw kadrowo-płacowych ( m.in.: przygotowywanie listy płac, sprawozdawczość, deklaracje, rozliczenia, teczki pracownicze, sprawy ZUS, PPK)

  • Przygotowywanie deklaracji CIT, VAT, JPK, sprawozdań statystycznych GUS, NBP, ZUS i innych zgodnie z wymogami prawa,

  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych: bilansu, rachunku zysków i strat, informacji dodatkowej,

  • Przygotowywanie miesięcznego zestawienia obrotów i sald kont,

  • Współudział w przygotowywaniu budżetu i przepływów pieniężnych,

  • Obsługa audytów księgowo-podatkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowanie kierunki studiów: ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa niezbędnych do samodzielnego prowadzenia księgowości spółki i jej spraw podatkowych,

  • Dobra znajomość Excela i systemu Raks SQL

  • Znajomość zagadnień dot. transakcji WNT i WDT

  • Samodzielność w działaniu, dokładność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Certyfikat księgowego

  • Doświadczenie w sporządzaniu wycen projektów długoterminowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop oraz telefon),

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym Klientem jest firma inżynierska, która specjalizuje się w realizacji zadań z zakresu konstrukcji, projektowania oraz budownictwa infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy