Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

"KERANISS" SP. Z O.O.

Edwarda Gibalskiego 21

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i weryfikacja dokumentów księgowych,

  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,

  • ewidencjonowanie i kontrola majątku trwałego spółki,

  • naliczanie wynagrodzeń pracowniczych, rozlicznie składek ZUS

  • sporządzanie deklaracji VAT, AKC, CIT, PIT oraz sprawozdań GUS

  • uzgadnianie oraz analiza kont księgowych

  • uzgadnianie sald z kontrahentami

  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,

  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji dla audytorów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu związanym z rachunkowością;

  • znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości;

  • min.3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • dobra organizacja pracy, dokładność i skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielności, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w miłej, koleżeńskiej atmosferze,

  • samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną,

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia i rozwoju,

  • komfortowe warunki pracy,

  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • dobrą lokalizację biura blisko centrum, w ciszy i spokoju,

  • bezpłatne miejsce parkingowe,

O nas

"Keraniss" Sp. z o.o. prowadzi sieć sklepów wolnocłowych, oferujących bogaty wybór renomowanych i wyjątkowych produktów. Oferta sklepów "Keraniss" obejmuje tradycyjne produkty duty free: począwszy od alkoholi, poprzez artykuły spożywcze (w tym regionalne), po perfumy oraz kosmetyki polskich i światowych marek, a także wyroby tytoniowe.