Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

FRONDA PL sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

FRONDA PL sp. z o.o.

Łopuszańska 32

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie księgowości dwóch spółek z o.o. Fronda Pl i Zona zero zajmujących się wydawaniem książek
  • Prowadzenie kadr i płac (10 osób w obu spółkach)
  • Ze względu na branżę sporo umów o dzieło
  • Rozliczanie dotacji zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Poszukuje bardziej współpracownika niż pracownika
  • Firma z dwudziestoletnią historią, stabilna, wypłacalna, dochodowa, zero kredytu
  • Potrzebuję partnera który zadba o całość finansów ,pomoże mi w prowadzeniu firmy
  • Bardzo wskazane (ale niekonieczne) doświadczenie w branży wydawniczej (wypłata tantiem dla autorów, kalkulacja opłacalności książek itp.)
  • Poszukuję kogoś na długo, bardzo nie lubię zmian w zespole
  • Znajomość programów Rewizor, Subiekt, Gratyfikant mile widziana
  • Zaangażowanie w życie firmy

To oferujemy

  • Bardzo kreatywne, samodzielne stanowisko
  • Praca w niewielkim zespole (10 osób)
  • Firma płaci za szkolenia
  • Dobre wynagrodzenie

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Dwie spółki Fronda Pl sp. z o.o i Zona Zero sp. z o.o. Obie wydają książki ale sprzedaż prowadzi wyłącznie Fronda Pl co ułatwia księgowość. Obrót roczny obu firm to ok 7 mln zł. Ponad dwadzieścia lat na rynku, stabilna firma, niezadłużona, wypłacalna.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Łopuszańska 32, Włochy, Warszawa