Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy, będącej jednym z największych na polskim rynku twórców zdrowych trendów żywieniowych.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wprowadzanie i dekretowanie dokumentów w systemie księgowym
  • Odpowiedzialność za księgowania cykliczne m.in. naliczanie amortyzacji, rozliczeń międzyokresowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • Weryfikacja oraz uzgadnianie sald kont i rozrachunków
  • Kalkulacje CIT
  • Prowadzenie rejestrów VAT, przygotowywanie plików JPK, deklaracji VAT-UE
  • Kontakt z instytucjami i urzędami: US, GUS, MF, KRS
  • Udział/współudział w sporządzaniu sprawozdań okresowych, raportów i zestawień

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego
  • Znajomość systemów ERP
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędna narzędzia do pracy: smartfon, laptop
  • Hybrydowy system pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • posiłki pracownicze

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa online

2

Rozmowa stacjonarna

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy, Warszawa