Oferta pracy

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Rekrutacja ukrytaO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista
Biuro Rachunkowe z okolic Ochoty/Mokotowa zatrudni Samodzielną Księgową/Księgowego
Samodzielna Księgowa/Samodzielny KsięgowyNumer ref.: SK 2017/10/02
Opis stanowiska:
  • prowadzenie pełnej księgowości
  • koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca, roku
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • prowadzenie kartotek osobowych, w tym naliczanie list płac i ZUS
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT)
  • bezpośrednia współpraca z klientami oraz ich kontrahentami
  • współpraca z Urzędami Skarbowymi, ZUS
  • [opcjonalne] sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów okresowych
  • [opcjonalne] prowadzenie uproszczonej księgowości (w szczególności KPiR)
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku w dziale księgowości (minimum 2 lata)
  • znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej) oraz Kodeksu Pracy
  • znajomość analizy finansowej i rachunkowości
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu finansów lub rachunkowości
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość oprogramowania Symfonia (FK, KDP) oraz Płatnik
  • systematyczność, dokładność, sumienność
  • samodzielność w pracy oraz umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętności analityczne
Oferujemy:
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy