Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Golub GetHouse Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Golub GetHouse to firma deweloperska i inwestycyjna posiadająca ponad 55 lat doświadczenia na rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i Europie. W Polsce firma zrealizowała do tej pory budynki biurowe takie jak: Warsaw Financial Center, International Business Center, Warsaw Corporate Center, PRIME Corporate Center. Obecnie, wspólnie z Mennicą Polską S.A., Golub GetHouse realizuje inwestycję Mennica Legacy Tower, która powstanie przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie. Golub GetHouse inwestuje także w rynek mieszkań na wynajem oraz akademiki. W związku z aktywnym rozwojem prowadzonych projektów poszukujemy Samodzielnej Księgowej do działu księgowości.

Zadania:

  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej i podatkowej przydzielonych spółek.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych podległych spółek zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, PCC, podatek od nieruchomości), statystycznych oraz do NBP, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Udział w kontrolach spółek przez Urząd Skarbowy.
  • Współpraca z biegłymi rewidentami oraz audytorami zewnętrznymi.
  • Tworzenie raportów i zestawień na bieżące potrzeby Działu Finansowego.
  • Wystawianie faktur VAT zgodnie z obowiązującymi umowami.
  • Współpraca z innymi działami w celu uzyskania dokumentów niezbędnych do prawidłowego prowadzenia księgowości podległych spółek.
  • Wykonywanie wszelkich innych zadań księgowych/operacyjnych zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (wskazana rachunkowość).
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości.
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości i regulacji podatkowych.
  • Dobra znajomość Excel, dodatkowy atut – znajomość programu Comarch ERP Optima.
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych - dodatkowy atut
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole pod presją czasu

Oferujemy:

  • adekwatne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie
  • dużą samodzielność
  • atmosferę sprzyjającą pracy
  • wsparcie w aktualizacji wiedzy
  • merytoryczną opiekę przełożonego
  • opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne