Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

SYNERGIO S.A.O firmie

7 0009 000 brutto / mies.
  • Bobrowiecka 8
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SYNERGIO S.A.

Bobrowiecka 8

Warszawa

Synergio S.A., firma o wieloletniej historii i ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem w obszarze zielonej energii, poszukuje nowych osób do swojego zespołu.

Zakres obowiązków

  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów ( polska ustawa o rachunkowości, KRS )
  • dekretowanie, weryfikowanie i księgowanie dokumentów
  • księgowanie, wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • przygotowywanie deklaracji i rozliczeń podatkowych, sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • przygotowanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji na potrzeby audytu

Oczekujemy

  • wyższego wykształcenia ekonomicznego lub średniego popartego odbytymi kursami zawodowymi
  • kilkuletniego doświadczenia na stanowisku księgowego lub w firmie audytorskiej
  • znajomości polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego
  • znajomość systemu Optima będzie dodatkowym atutem
  • znajomości Excel oraz umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy

  • umowę o pracę.
  • opiekę medyczną.
  • bardzo miłą atmosferę w stale rozwijającej się spółce.
  • pracę w Firmie zorientowanej na ekologię.

Ogłoszenie archiwalne