Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

PRZEDSIĘBIORSTWO ZAGRANICZNE "CATZY OF POLAND" JAN BLOM

  • Adama Mickiewicza 13
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Adama Mickiewicza 13

Warszawa

Catzy of Poland może pochwalić się już ponad 39-letnią tradycją. W 1983 roku po raz pierwszy w historii powojennej Polski zostały zorganizowane w Warszawie wybory Miss Polonia. Nie bacząc na ówczesne trudności związane z sytuacją panującą w kraju, właściciele firmy stali się sponsorami tego wyjątkowego wydarzenia. W ten sposób zrodził się pomysł stworzenia przedsiębiorstwa, którego misją jest tworzenie profesjonalnych kosmetyków dających Polkom możliwość zachowania pięknych i zadbanych włosów. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem międzynarodowych marek profesjonalnych kosmetyków do włosów oraz mebli fryzjerskich.

Dostarczamy stylistom i fryzjerom najwyższej jakości narzędzia: od kosmetyków do włosów, przez wyposażenie salonu, po profesjonalną edukację. A wszystko po to, żeby mogli oni spełniać marzenia – nasze oraz swoich klientów – marzenia o pięknych i zdrowych włosach.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości pod nadzorem Głównego Księgowego.
  • Kontrola dokumentów księgowych oraz nadzór nad ich prawidłowym obiegiem w firmie.
  • Księgowanie zakupów – kwalifikacja kosztów.
  • Sporządzanie list płac + deklaracji ZUS.
  • Uzgadnianie i księgowanie sprzedaży.
  • Współpraca w prowadzeniu ewidencji środków trwałych, inwentaryzacji środków trwałych.
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów, rozliczanie inwentaryzacji.
  • Kontrola gospodarki magazynowej.
  • Przygotowywanie poleceń przelewów.
  • Udział przy sporządzaniu deklaracji VAT, CIT, PIT, INTRASTAT, sprawozdań GUS, podatków lokalnych.
  • Udział w tworzeniu wewnętrznych raportów.
  • Współpraca przy sprawozdaniach okresowych (wewnętrznych i zewnętrznych).
  • Przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby wewnętrznej i zewnętrznej sprawozdawczości.
  • Współpraca przy analizie i uzgadnianiu kont rozrachunkowych, wynikowych i bilansowych.
  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem działu księgowości.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego ekonomicznego.
  • Doświadczenia minimum 2 lata na stanowisku Księgowego lub Samodzielnego Księgowego.
  • Bardzo dobrej praktycznej znajomości oraz umiejętności zastosowania zagadnień ustawy o rachunkowości, obowiązujących przepisów podatkowych (PDOP, PDOF, VAT).
  • Biegłej znajomości obsługi komputera + znajomość oprogramowania Comarch Optima.
  • Zaangażowania w pracę zespołu, umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu.
  • Samodzielności, dyspozycyjności, sumienności, odpowiedzialności, terminowości oraz zdolności analitycznego myślenia.
  • Komunikatywności, umiejętności dobrej współpracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej.
  • Kreatywności, umiejętności samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz wyszukiwania optymalnych rozwiązań, inicjatywa.
  • Wysokich standardów etycznych
  • Dyspozycyjności w trakcie zamykania miesiąca, w okresie budżetowania itp.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - w pełnym wymiarze godzin, w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Ogłoszenie archiwalne