Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

IPSO FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łomiańska 5A
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Łomiańska 5A

Warszawa

Zapewniamy możliwość pracy w gronie profesjonalistów z dziedziny rachunkowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego. W ramach współpracy gwarantujemy wymianę wiedzy oraz doświadczenie.

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany naszą ofertą prosimy o zapoznanie się z jej szczegółowym opisem i aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".

do obsługi spółek osobowych i kapitałowych

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego,
  • Dekretowanie i wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • Rozliczanie delegacji służbowych: krajowych i zagranicznych,
  • Dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald,
  • Obliczanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych i podatek dochodowy od osób prawnych,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT), statystycznych itp.,
  • Roczne zamykanie ksiąg rachunkowych oraz sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, BANK)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej min. 2 lata,
  • Znajomość przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych,
  • Znajomość co najmniej jednego z programów: Rachmistrz, Rewizor będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana lub innego języka obcego,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel),
  • Umiejętność analitycznego, logicznego i samodzielnego myślenia,
  • Komunikatywność, wnikliwość, motywacja do osiągania wyznaczonych celów,
  • Sumienność podczas wykonywanej pracy,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, ciągłego podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Pracę w zgranym zespole księgowych, oferującym wsparcie,
  • Współpracę z adwokatami, radcami prawnymi, doradcami podatkowymi oraz biegłymi rewidentami,
  • Karta sportowa i pakiet medyczny dofinansowanie

Ogłoszenie archiwalne