Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IN PLUS

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie księgowości oraz kadr.

    Na rynku usług księgowych działamy od 2003 roku.

    Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług i przede wszystkim mogli być spokojni o prowadzone przez nas sprawy rachunkowo-kadrowe.

    Współpracujemy z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, doradcami finansowymi w zakresie kredytów inwestycyjnych i hipotecznych, leasingu i faktoringu.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Poszukujemy osoby na stanowisko samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego.

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie ksiąg handlowych wraz z przygotowaniem sprawozdań finansowych,
    • przygotowywanie deklaracji podatkowych w zakresie podatków dochodowych CIT, PIT oraz VAT,
    • bezpośredni kontakt z Klientami biura,
    • mile widziana znajomość KPiR

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w pracy w biurze rachunkowym,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • znajomość przepisów prawa podatkowego,
    • dokładność i zaangażowanie przy wykonywaniu swoich obowiązków,
    • samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność organizacji czasu pracy,
    • język angielski mile widziany

    Oferujemy:

    • pracę w zgranym, komunikatywnym zespole,
    • możliwość dalszego rozwoju - kursy, szkolenia,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • stabilność zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IN PLUS Patryk Gall z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.