Samodzielna Ksiegowa/samodzielny Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Samodzielna Ksiegowa/Samodzielny Księgowy
    Warszawa 31647/001

    Dla naszego Klienta, do powiekszającego się działu księgowego, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma usługowa, lider w swojej branży.

    Opis stanowiska

    • Sprawdzanie, dekretowanie i księgowanie wszelkich dokumentów księgowych,
    • Prowadzanie ewidencji i rozliczanie inwestycji oraz środków trwałych,
    • Sporządzanie deklaracji VAT i sprawozdań do GUS i innych instytucji finansowych i publiczno-prawnych,
    • Czynne uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca i roku,
    • Proaktywna współpraca ze wszystkimi działami firmy,
    • Analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych,
    • Sporządzanie zestawień, analiz i raportów na potrzeby Zarządu.

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
    • Bardzo dobra znajomość księgowości, zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,
    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku księgowej,
    • Samodzielność, zaangażowanie i lojalność,
    • Sporządzanie deklaracji VAT i JPK
    • Znajomość pakietu MS Office,
    • Znajomość obsługi systemów ERP,
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,
    • Pakiet medyczny oraz sportowy,
    • Pracę w stabilnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia (język angielski) oraz szansę rozwoju zawodowego,
    • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy.
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców