Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

samodzielna księgowa / samodzielny księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek? Komunikujesz się w języku angielskim?

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą i aplikowania!

    Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi - poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej księgowej.

    Praca na zastępstwo na min 1. rok czasu (zatrudnienie bezpośrednio u klienta).

    Nr ref.: /88/12/2018/OL/35395
    Warszawa

    oferujemy

    • wysoką kulturę pracy w międzynarodowej organizacji
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze
    • zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo (od stycznia/lutego 2019 na min. 1 rok czasu)
    zadania
    • wsparcie zespołu księgowego w codziennej pracy
    • sporządzanie / weryfikacja deklaracji podatkowych, raportów do NBP, GUS
    • sporządzanie / weryfikacja sprawozdań finansowych oraz innych raportów finansowych
    • obsługa audytu, kontroli podatkowych

    oczekujemy

    • bardzo dobra znajomość rachunkowości i prawa podatkowego
    • doświadczenie w branży nieruchomości
    • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, raportów do NBP i GUS
    • doświadczenie w obsługiwaniu audytu, kontroli podatkowych
    • konieczna znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47