Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

    Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

    Lokalizacja Warszawa
    Pensja 8 - 10 tys. zł

    Naszym Klientem jest firma developerska, skupiająca się na inwestycjach w źródłach energii odnawialnej - panelach fotowoltaicznych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielnego Księgowego/Samodzielnej Księgowej. Jest to nowo utworzone stanowisko, w strukturze bezpośrednio pod CFO. Osoba, która dołączy do organizacji będzie zaangażowana w niedalekiej przyszłości w proces przenoszenia księgowości do wewnętrznej struktury z biura rachunkowego.

    Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej,
    • Przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych,
    • Uzgodnienia i analiza kont księgowych,
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
    • Przygotowywanie raportów GUS oraz NBP,
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
    • Kontakt z urzędami skarbowymi/bankami/GUS/NBP,
    • Kooperacja z zewnętrznym biurem rachunkowym.

    Profil kandydata:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse / rachunkowość),
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2) - codzienny kontakt,
    • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,
    • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji,
    • Brak strachu przed podejmowaniem nowych wyzwań,
    • Aktywne podejmowanie zadań oraz chęć do działania,
    • Kreatywne podejście do codziennych zadań i obowiązków (kreatywna księgowość :) ),
    • Mile widziane doświadczenie pracy w branży energetycznej.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / B2B
    • Pracę w miłej atmosferze w międzynarodowym środowisku,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Motywujący system premiowania,
    • Korzystną lokalizację - Warszawa Centrum,
    • Szansa rozwoju w branży przyszłości - energii odnawialnej,
    • Atrakcyjne benefity
    opisopisopisopis

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)