Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

BIURO RACHUNKOWE AMBER KRYSTYNA JABŁOŃSKA

3 5006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Aleje Jerozolimskie 200

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg handlowych

  • Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT)

  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, itd.

  • Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym na samodzielnym stanowisku

  • Znajomość programu ERP Optima - obowiązkowa

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych mile widziane

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia, decyzyjność, terminowość, sumienność, dokładność

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szanse na rozwój zawodowy

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się Biurem rachunkowym zajmującym się obsługą księgową oraz kadrowo-płacową małych i średnich krajowych podmiotów gospodarczych ( JDG, Spółek z o.o.)