Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

NetFormers Spółka z o.o. Spółka k.O firmie

umowa o pracę
9 000–11 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.

NetFormers Spółka z o.o. Spółka k.

Mińska 75

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów pod katem merytorycznym formalnym, rachunkowym i księgowanie operacji gospodarczych w systemie finansowo-księgowym,
  • Monitorowanie rozrachunków z kontrahentami oraz windykacja należności,
  • Wsparcie przełożonych w procesie zamykania miesiąca i roku,
  • Udział w przygotowaniu danych do deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,
  • Bieżąca komunikacja z innymi pracownikami biura,
  • Sporządzanie raportów i zestawień wg. bieżących potrzeb,
  • Kontakt z urzędami i redagowanie pism,
  • Obsługa kadrowo-płacowa
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym min. trzy lata,
  • Znajomość programu Symfonia (Finanse i Księgowość; Kadry i Płace),
  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT),
  • Wykształcenie w obszarze rachunkowości/ finansów/ ekonomii lub ukończony kurs rachunkowości,
  • Chęć rozwoju w obszarze finansów/ księgowości,
  • Znajomość j. angielskiego przynajmniej na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Rzetelność, zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B w Firmie informatycznej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport,
  • Stacjonarna praca na pełny etat,
  • Ciekawą pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,
  • Wsparcie merytoryczne bardziej doświadczonych pracowników biura,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Netformers to firma zrodzona z pasji do nowoczesnych technologii sieciowych i bezpieczeństwa systemów IT. Dzięki bardzo dużemu wachlarzowi oferowanych rozwiązań i szerokiej bazie klientów - każdy projekt w NetFormers to niepowtarzalne wyzwanie technologiczne pozwalające zrealizować swoje pasje przy wdrożeniu i dający praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju na każdym szczeblu kariery.

Działamy na rynku od 2010 roku, więc nie jesteśmy już startupem ale daleko nam do korporacyjnego ładu świata. W NetFormers projekty są kreowane przez wszystkich pracowników. To ich pasja, determinacja i chęć zbudowania czegoś niesamowitego są motorem wszelkich działań, źródłem inspiracji klientów i finalnie kończą się wdrożeniami. Nic nie daje takiej satysfakcji jak zbudowanie czegoś własnymi siłami, stworzenie czegoś, co będzie potrzebne i używane przez innych. Nie każda praca daje poczucie radości z tworzonej wartości, a tak właśnie czujemy się my... w NetFormers.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Mińska 75, Praga-Południe, Warszawa