Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

OMIGRAF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

8 000–13 000
brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

OMIGRAF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Puławska 474

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki [m. in. kontrola merytoryczna, dekretacja i księgowanie dokumentów, rozliczanie podatku VAT i podatku CIT, sporządzanie deklaracji podatkowych, kontrola i analiza zapisów w księgach oraz uzgadnianie i rozliczanie kont rozrachunkowych],
  • Sporządzanie i podpisywanie sprawozdań finansowych,
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu i Dyrektora Finansowego,
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi jak US, ZUS, GUS,
  • Wsparcie w rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków unijnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (preferowane rachunkowość, ekonomia, finanse),
  • Pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • Świadectwa kwalifikacyjnego lub certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów,
  • Minimum 5-letniego doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień księgowych i podatkowych, a także międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej,
  • Praktycznej znajomości systemów księgowo-kadrowych, szczególnie Comarch ERP Optima oraz pakietu MS Office,
  • Bardzo dobrej organizacja pracy, umiejętności pracy zadaniowej,
  • Uczciwości i odpowiedzialności,
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji i poczucie odpowiedzialności za powierzony zakres obowiązków.

To oferujemy

  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wsparcie zespołu w każdej kwestii,
  • Cykliczne spotkania,
  • Praca hybrydowa - po okresie wdrożenia,
  • Sprzęt firmowy.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Firma Omigraf zajmuje się obsługą drukarni wąskowstęgowych. Działamy w oparciu o doświadczenie naszych partnerów oraz nasze własne wieloletnie doświadczenie w tym segmencie rynku poligraficznego.Prowadzimy kompleksową sprzedaż maszyn, urządzeń, materiałów eksploatacyjnych a także urządzeń peryferyjnych dla drukarń wąskowstęgowych.

Pomagamy naszym klientom w sprzedaży maszyn używanych oraz w finansowaniu projektów i otrzymywaniu dotacji unijnych. Prowadzimy specjalistyczne szkolenia również w oparciu o dotacje z EU z zakresu obsługi maszyn i urządzeń a także szkolenia dla działów handlowych na terenie całej Polski.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Puławska 474, Ursynów, Warszawa