Oferta pracy

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

FELTON Mariusz MiędzybrodzkiO firmie

FELTON Mariusz Międzybrodzki

Ostrowskiego 30

Wrocław

Biuro Rachunkowe FELTON z Wrocławia poszukuje kandydatki/ kandydata na stanowisko samodzielnej księgowej do obsługi spółek kapitałowych (księgi handlowe) oraz prowadzenia PKPiR.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie KPiR oraz ryczałtu ewidencjonowanego
  • Prowadzenie ksiąg handlowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji VAT i PIT oraz CIT
  • Sporządzenie sprawozdań do GUS

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości obsługi komputera w środowisku Windows (Office)
  • Samodzielności oraz inicjatywy w działaniu
  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej
  • Pozytywnego nastawienia
  • Min. Rocznego doświadczenia w pracy na pełnych księgach
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Znajomości przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości

Mile widziane:

  • Znajomość programów INSERT (Rachmistrz, Rewizor)
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • Wykształcenie kierunkowe (technikum, studia)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego
  • Realne szanse na zdobycie wiedzy i doświadczenia
  • Elastyczność co do formy zatrudnienia
CV wraz ze zdjęciem oraz informacją o oczekiwaniach finansowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.
W CV proszę o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Rachunkowe Felton z siedzibą we Wrocławiu ul. Aleksandra Ostowskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182, 1662)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy