Oferta pracy

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Alektum Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów kosztowych i przychodowych,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • kontrola rozrachunków i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • czynny udział w zamknięciach okresów księgowych,

  • wystawianie dokumentów księgowych,

  • rozliczenia VAT,

  • ustalanie zaliczek na podatek dochodowy, oraz sporządzanie rocznych, deklaracji CIT,

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,

  • przygotowywanie raportów i analiz,

  • obsługa płatności.

Nasze wymagania

  • pięcioletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku,

  • wykształcenie na kierunku rachunkowość, ekonomia, finanse,

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego,

  • bardzo dobra znajomość programu MS Office – w szczególności MS Excel,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • mile widzianą znajomość programu Symfonia i SaldeoSMART,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego zdobywania informacji, organizacji pracy własnej, dokładność i terminowość.

To oferujemy

  • odpowiedzialność na samodzielnym stanowisku,

  • pracę w dynamicznej organizacji o międzynarodowym zasięgu,

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • finansowane zajęcia z języka angielskiego,

  • opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty sportowej.

Alektum Sp. z o.o.

Alektum sp z o.o. poszukuje aktualnie pracownika, który wesprze swoją pracą Dział Księgowości. Na stanowisku będziesz czuć się dobrze, jeżeli jesteś komunikatywny/-a, lubisz pracę zespołową i – przede wszystkim – jesteś dobrze zorganizowany i dokładny!

Przewiń do profilu firmy