Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

D+H Polska sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • terminowe wprowadzanie do bazy danych dokumentów finansowych,
  • dekretacja i księgowanie faktur zakupowych i kosztowych,
  • uzgadnianie i rozliczanie kont księgowych,
  • prowadzenie kasy gotówkowej i realizacja transakcji płatniczych,
  • prowadzenie ewidencji ŚT, rozliczeń międzyokresowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami i pracownikami,
  • archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku księgowym,
  • znajomość zagadnień księgowych i podatkowych – JPK, WNT, import, eksport,
  • znajomość zagadnień związanych z leasingiem i najmem długoterminowym,
  • praktyczna znajomość i sprawna obsługa programu finansowo-księgowego (mile widziany SAP),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność w terminowym wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć pogłębiania wiedzy,
  • znajomość oprogramowania pakietu Office,
  • rzetelność, dokładność oraz poufność.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na cały etat, w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenie wdrażające do pracy,
  • miejsce pracy: Wrocław,
  • kartę multisport,
  • spotkania integracyjne, wyjazdy firmowe oraz miłą atmosferę pracy.

Aktualne oferty pracodawcy
WR/FK/02/21

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Wrocław