Oferta pracy

Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Pracuj.pl dla Firm

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i pełnych ksiąg rachunkowych naszych Klientów

  • rejestracja oraz aktualizacja danych klientów w US

  • współpraca przy projektowaniu planu kont i Polityki Rachunkowości oraz analiza/uzgadnianie sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych

  • księgowanie operacji gosp. w księgach handlowych

  • sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów dla zarządów oraz deklaracji podatkowych i innych

  • udział w audytach księgowych i projektach wdrożeniowych lub naprawczych oraz obsługa kontroli podatkowych

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym – warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość systemu księgowego Comarch

  • samodzielność, poczucie odpowiedzialności i komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

  • certyfikaty zawodowe (ministerialny lub SKwP)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • praca w komfortowych warunkach, na nowoczesnych narzędziach i systemach (w tym automatyczne odczytywanie dokumentów źródłowych)

  • dostęp do wsparcia merytorycznego (platforma LEX, doradca podatkowy, biegły rewident, szkolenia)

  • praca w zgranym, kobiecym zespole zróżnicowanym pod względem wieku i zainteresowań

  • krótszy dzień pracy w piątek

Naszym Klientem jest kompleksowo działające biuro rachunkowe. Firma zapewnia pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej, doborze optymalnych form opodatkowania, prowadzeniu ksiąg, realizacji obowiązków sprawozdawczych. Klient prowadzi także innowacyjne szkolenia oparte na wieloletnich doświadczeniach księgowych.

Przewiń do profilu firmy