Oferta pracy

Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

HFT71 Sp. z o.o.

9 0009 500 brutto / mies.
  • Targowa 4, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Targowa 4

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i dekretacja dokumentów pod względem rachunkowo-podatkowym

  • Kalkulacja i przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT i innych

  • Bieżąca i okresowa weryfikacja oraz uzgadnianie sald kont księgowych, rozrachunków, rejestrów

  • Bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i sprawozdań okresowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie co najmniej 4-letnie, zdobyte w dziale księgowym

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT, WHT)

  • Praktyczna wiedza z zakresu analizy kont i rozliczeń

  • Doświadczenie w zakresie obsługi programu SAP ERP

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie arkusza kalkulacyjnego MS Excel)

  • Dokładność, dobra organizacja pracy, rzetelność, pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

HFT71 Sp. z o.o. to jedna z prężnie rozwijających się firm na Dolnym Śląsku w obszarze szeroko rozumianego zdobienia odzieży. Początkowo naszą specjalizacją był haft jednak dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi pracowników udało nam się wdrożyć nowoczesne technologie, które pozwalają rozwijać naszą firmę i sprostać wymaganiom naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy