Oferta pracy

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Selsey Sp. z o.o.

  • Fabryczna 6, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Fabryczna 6

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja i księgowanie dokumentów w tym import, WNT, WDT

  • kontrola rozrachunków, weryfikacja i uzgadnianie sald

  • przygotowywanie przelewów bankowych oraz księgowanie wyciągów

  • przygotowywanie sprawozdań do GUS, NBP

  • księgowanie rezerw oraz rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • współpraca przy tworzeniu deklaracji podatkowych, JPK

  • sporządzanie plików JPK

  • współpraca w przygotowywaniu sprawozdań finansowych

  • współpraca z innymi działami w sprawach związanych z bieżącym wyjaśnianiem spraw

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnej Księgowej w firmie prowadzącej księgi rachunkowe

  • doświadczenie we współpracy z Biegłym Rewidentem przy badaniu rocznego sprawozdania finansowego

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończony kurs księgowy II stopnia

  • dobra znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości i KSR

  • sumienność i zorientowanie na szczegóły

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • umiejętność tworzenia zestawień, raportów, analiz

  • znajomość oprogramowania Insert (mile widziana znajomość programu Comarch Optima)

  • umiejętność budowania relacji i komunikatywność

To oferujemy

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i mienia)

  • uczestnictwo we wdrażaniu nowego systemu księgowego i układaniu procesów

  • możliwość pracy w trybie home office i elastyczne godziny pracy

  • darmowy parking

  • organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, imprezy integracyjne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawcą mebli oraz dekoracji. Stawiamy na innowacyjność, dlatego docieramy do naszych klientów on-line. Naszą misją jest kreować trendy wnętrzarskie i tworzyć portfolio, które zadowoli wszystkie grupy klientów. Działamy w całej Europie, a zdecydowana większość naszych produktów jest produkowana w Polsce. Jesteśmy jednymi z największych dostawców Amazon, Wayfair oraz Groupon. Financial Times uhonorował nas tytułem TOP100 najszybciej rozwijających się firm w Europie w 2019 r.

Uważamy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego też robimy wszystko, aby nasi pracownicy czuli się u nas szczęśliwi. Stawiamy na nieformalną atmosferę w pracy oraz swobodę. Lubimy trampki, ale nosimy też lakierki. Wybieramy kreatywność od sztywnych procedur. Jesteśmy otwartymi ludźmi z wieloma pasjami. Stawiamy na chęć rozwoju, elastyczność i nieszablonowe myślenie. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy Twój pomysł zostanie wysłuchany - dobrze trafiłeś.

Przewiń do profilu firmy