Oferta pracy

Samodzielna Księgowa

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Wspieramy naszego Klienta, zajmującego się świadczeniem kompleksowych usług księgowych w poszukiwaniu osoby na stanowisko: samodzielny księgowy / samodzielna księgowa.

Dołącz do super zespołu specjalistów z obszaru rachunkowości, podatków i audytu.

Jeśli chcesz pracować ze specjalistami z branży ekonomii, finansów i podatków, inwestować we własny rozwój oraz mieć wpływ na przyszłość firmy, przy jednoczesnym realizowaniu swoich pasji to właśnie na Ciebie czekamy. Aplikuj już teraz

Twój zakres obowiązków

Osoba na stanowisku samodzielna/y księgowa/y będzie odpowiedzialna za całościową obsługę przedsiębiorstw, przede wszystkim:

• sporządzanie sprawozdań finansowych,

• prowadzenie ewidencji księgowych + uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

• dekretowanie oraz księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

• sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych,

• współpraca z instytucjami takimi jak US, GUS

Wymagania pracodawcy

  • znajomość programu Optima lub / i Symfonia

  • kultura osobista i zaangażowanie

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie - wyższe kierunkowe

  • praktyczna znajomość przepisów księgowo - podatkowych,

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (min: prywatna opieka medyczna Luxmed, karta Multisport),

  • umowę o pracę

  • samodzielne stanowisko

  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę w sympatycznym i rozwijającym się zespole

  • różnorodne szkolenia dla pracowników

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy