Oferta pracy

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

AX PROJEKT Sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

AX PROJEKT SP. z o.o. Sp. Komandytowa - poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Pełna samodzielna księgowa obsługa Spółek Prawa Handlowego,
  • analiza dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • analiza zmian przepisów prawa podatkowego,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT, CIT, NIP),
  • księgowanie dokumentów księgowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • analiza rozrachunków z kontrahentami,
  • przygotowanie raportów, analiz oraz sprawozdań finansowych,
  • obsługa kadrowo-płacowa.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • Skrupulatność, zaangażowanie, komunikatywność, rzetelność.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia i posiadanych kompetencji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy