Oferta pracy

Samodzielna księgowa / Samodzielny Księgowy

OD A DO Z sp. z o.o.O firmie

10 000‐12 000 zł brutto / mies.
  • Świeradowska 51/57
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

OD A DO Z sp. z o.o.

Świeradowska 51/57

Wrocław

Firma z branży gastronomicznej poszukuje głównego księgowego / głównej księgowej.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie obowiązków głównego księgowego,
  • prowadzenie pełnej księgowości dwóch spółek handlowych,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów (faktury, wyciągi bankowe),
  • prowadzenie ewidencji księgowych,
  • weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym,
  • kontrola i uzgadnianie kont z kontrahentami,
  • naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zna przepisy księgowe, zasady rachunkowości oraz zagadnienia podatkowe,
  • zna obsługę komputera (MS Office),
  • jest rzetelna, skrupulatna, samodzielna i odpowiedzialna.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz posiadanych kompetencji,
  • niezbędne narzędzia pracy, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • duży zakres samodzielności,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • wsparcie dwóch pracowników biurowych prowadzących obsługę spółek od kilku lat.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy