Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Atlas Ward Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i realizacji inwestycji. Specjalizujemy się w budowie obiektów produkcyjnych i magazynowych, handlowo-usługowych, biurowych oraz ekologicznych.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • Samodzielne prowadzenie rozliczeń finansowych, księgowych, podatkowych oraz sprawozdawczych wybranych Spółek w ramach grupy
    • Księgowanie krajowych i zagranicznych faktur zakupu, szczególnie w zakresie kosztów pośrednich Spółki dominującej
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia zgodnie z UoR oraz polityką organizacji (szczególnie leasingi)
    • Prowadzenie ewidencji rozliczeń międzyokresowych kosztów
    • Kompleksowe prowadzenie sprawozdawczości i rozliczeń w zakresie: podatku u źródła, podatku od nieruchomości, opłaty środowiskowej, podatku PCC oraz sprawozdawczości GUS i NBP
    • Udział w procesie zamknięcia miesięcy i roku w ramach całej grupy
    • Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych w całej grupie
    • Analiza rozrachunków w kontrahentami
    • Przygotowanie raportów wewnętrznych oraz na potrzeby instytucji finansujących,
    • Współpraca z działem Controllingu
    • Tworzenie oraz doskonalenie procedur finansowych i księgowych
    • Tworzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie zmian podatkowych
    • Inne obowiązki w obszarze księgowości i finansów

    Zyskujesz:

    • Możliwość rozwoju osobistego i stabilnego zatrudnienie
    • Pracę w miłej atmosferze w 10-osobowym zespole
    • Nowoczesne narzędzia pracy m.in. praca z wykorzystaniem programu SAP ERP oraz Rewizor GT
    • Szeroki pakiet benefitów:

    Prywatna
    opieka medyczna
    Bogaty pakiet socjalnyKarta
    Multisport
    Udział
    w szkoleniach
    Dostawy świeżych owoców do biuraNagrody
    za konkursy pracownicze

    Jeżeli posiadasz:

    • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w strukturach księgowych przedsiębiorstw
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii
    • Umiejętność samodzielnego tworzenia sprawozdań finansowych
    • Świetną znajomość przepisów podatkowych oraz Ustawy o Rachunkowości
    • Umiejętność podejmowania optymalnych decyzji w krótkim czasie
    • Praktyczną znajomość programu Excel na poziomie podstawowym

    a ponadto …

    • Jesteś zespołowym graczem wykazującym się zaangażowaniem w powierzone obowiązki
    • Odznaczasz się sumiennością, rzetelnością oraz skutecznością w realizacji powierzonych zadań
    • Cechuje Cię komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

    ….nie zwlekaj i dołącz do nas! 😊

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom