Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

PPHU Tracz

6 0009 000 brutto / mies.
  • Fryzjerska 23, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

PPHU Tracz

Fryzjerska 23

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie księgowym

  • Kontrola dokumentów pod względem formalno rachunkowym

  • Rozliczanie transakcji międzynarodowych i wewnątrzwspółnotowych

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT,VAT,VAT-UE,JPK)

  • Sporządzanie sprawozdań do GUS

  • Przygotowywanie bilansów, raportów i RZiS

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników (40 osób), zatrudnienie,rejestracja w ZUS, wystawianie świadectw pracy

  • Przygotowywanie rozliczeń ZUS

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości i podatków

  • Mile widziana umiejętność obsługi programu Optima

  • Biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Systematyczność, dokładność, sumienność w wykonywaniu obowiązków

To oferujemy

  • praca w firmie o stabilnej i wieloletniej obecności na rynku

  • przyjazna i spokojna atmosfera w pracy

  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy

  • ubezpieczenie grupowe+ zajęcia sportowe

  • roczne dodatki świąteczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

Firma PPHU TRACZ jest wiodącym producentem urządzeń z stali nierdzewnej oraz systemów transportu wewnętrznego dla przemysłu spożywczego. Wykonujemy produkty standardowe zgodne z wymogami europejskimi a także indywidualnie zaprojektowane zamówienia dla klientów w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Firma powstała w 1987 roku a fachowe doradztwo i solidne wykonanie zostały docenione przez setki klientów na całym świecie.