Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

KSIĘGOWY20.PL sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
5 500–12 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
6 800–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

KSIĘGOWY20.PL sp. z o.o.

Kobierzycka 3

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie dokumentów,
  • ewidencja zdarzeń gospodarczych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań i raportów finansowych,
  • współpraca z klientami biura.

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów podatkowych,
  • znajomość zagadnień pełnej księgowości, księgowanie na kontach,
  • dobra organizacja i samodzielność w pracy,
  • skrupulatność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • sprawna organizacja stanowiska pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie,
  • biegła obsługa komputera (w szczególności MS Excell i Word),
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów Insert rewizor nexo i rachmistrz nexo.

To oferujemy

  • umowę o pracę, zlecenie lub b2b, w zależności od preferencji kandydata
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej.
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia okresowe,
  • pakiet zdrowotny luxmed,
  • pakiet sportowy multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Spółka Księgowy20.pl to nowoczesne biuro rachunkowe nastawione na potrzeby klienta. Wspieramy klienta na każdym etapie biznesu, a zakres naszych usług wykracza znacznie poza obszary tradycyjnej księgowości.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Kobierzycka 3, Krzyki, Wrocław