Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

CREATIVE IDEAS sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Świdnicka 1, Stare Miasto, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Świdnicka 1

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych: PIT, CIT, VAT;

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;

  • praca w programie Enova365, Insert GT lub Saldeo

  • obsługa kadrowo płacowa (w jednym biurze rozliczanie przez firmę zewnętrzną)

  • prowadzenie ewidencji środków płatniczych, w tym rozrachunków;

  • bieżący kontakt z Klientami (dwa biura rachunkowe z klientami zagranicznymi)

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów dla instytucji zewnętrznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (księgowość, rachunkowość, audyt lub finanse);

  • minimum 4 letnie doświadczenie w pracy w księgowości

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości polskiej, przepisów prawa podatkowego oraz MSSF;

  • wiedza z zakresu przepisów dotyczących sprawozdawczości finansowej;

To oferujemy

  • umowa o pracę lub b2b

  • wynagrodzenie 7 000 - 12 000 zł brutto na uop lub 8 000 - 12 000 zł netoo na b2b

  • szkolenia

  • Multisport

  • darmowe lekcje języka angielskiego w czasie pracy

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

O nas

Dla naszych klientów, trzech biur rachunkowych z centrum Wrocławia, poszukujemy Samodzielnych Księgowych z różnym poziomem doświadczenia.