Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy z j. niemieckim lub angielskim

SGS INDUSTRIAL SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

8 00011 000 brutto / mies.
  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki według MSR/MSSF

  • prowadzenie ewidencji dokumentów księgowych

  • rozliczanie i zamykanie poszczególnych okresów księgowych (miesięczne, kwartalne, roczne)

  • przygotowywanie sprawozdań GUS, NBP, sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT)

  • sporządzanie dokumentacji rachunkowej z dostawami

  • ewidencja majątku trwałego i naliczanie amortyzacji

  • przygotowywanie zestawień i raportów miesięcznych na potrzeby spółki

  • kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami, bankami i instytucjami finansowymi

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomiczne – księgowość/rachunkowość)

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w spółkach budowlanych

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu, dokładność i odpowiedzialność

  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego min. średniozaawansowany, 5-10% - komunikacja

Mile widziane

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 8000 - 11 000 zł brutto w zależności od posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się międzynarodowej spółce