Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy z językiem ukraińskim lub rosyjskim

ACCEPT GROUP SPÓŁKA Z O.O.O firmie

5 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Bohaterów Warszawy 23
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ACCEPT GROUP SPÓŁKA Z O.O.

Bohaterów Warszawy 23

Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem biura rachunkowego poszukujemy Kandydatów zainteresowanych rozwojem w branży rachunkowo-księgowej na stanowisku

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości Klientów Biura zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie rachunkowości i podatków (pełna księgowość oraz podatkowa księga przychodów i rozchodów),
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Prowadzenie rejestrów VAT oraz kalkulacja podatków CIT / PIT
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT-8, VAT-7, VAT-UE, plików JPK i innych zgodnie z przepisami podatkowymi,
  • Przygotowywanie sprawozdań GUS,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów okresowych,
  • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych z dostawcami i odbiorcami,
  • Prowadzenie rejestrów środków trwałych oraz tabel amortyzacyjnych,
  • Odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację,
  • Koordynacja obiegu dokumentów księgowych,
  • Wsparcie merytoryczne oraz koordynacja pracy asystentów.

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości (doświadczenie w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem),
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz od osób fizycznych, ustawy o podatku od towarów i usług oraz pozostałych przepisów i regulacji powiązanych,
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania finansowo-księgowego Comarch EPR Optima (umiejętność tworzenia schematów księgowych będzie dodatkowym atutem),
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji biurowych MS Office, w szczególności Word i Excel,
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego,
  • Wysoki poziom samodzielności w działaniu,
  • Umiejętność kierowania zespołem i pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego i umiejętności,
  • Stałe godziny pracy,
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne