Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

7S FABRICATIONS POLAND sp. z o.o.

  • Młynarska 8, Zawidów
    Zawidów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Młynarska 8

Zawidów

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie księgowością (dłużnicy, zobowiązania, zakład, inwentaryzacja i główna księgowość) z uwzględnieniem polskich przepisów handlowych i podatkowych

  • Przetwarzanie transakcji płatniczych

  • Miesięczne deklaracje VAT i składanie dokumentów uzupełniających

  • Osoba kontaktowa dla działów operacyjnych i księgowości procesów biznesowych

  • Sporządzanie miesięcznych sprawozdań finansowych i raportowanie do naszej Grupy Księgowej

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych we współpracy z naszym doradcą podatkowym

  • Udział we wprowadzaniu własnego, nowoczesnego oprogramowania księgowego

Nasze wymagania

  • Szkolenie jako księgowy lub porównywalne szkolenie

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w firmie korporacyjnej

  • Zaangażowany, niezależny, ustrukturyzowany, dokładny i zorientowany na wyniki sposób pracy

  • Umiejętności zespołowe i komunikacyjne oraz rzetelność

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

  • Doświadczenie 5+ lat

To oferujemy

  • Ekscytujące miejsce pracy z wieloma perspektywami w młodej, szybko

  • rozwijającej się firmie

  • Elastyczne godziny pracy (również poprzez możliwość codziennej pracy z home office)

  • Stała umowa o pracę i wynagrodzenie związane z wynikami

  • Możliwość rozwoju osobistego i aktywnego udziału w kształtowaniu obszaru pracy

  • Dynamiczna i motywująca atmosfera pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Firma 7S FABRICATIONS POLAND Sp. z o.o. jest częścią Niemieckiej gupy Seven Sundays, która specjalizuje się w produkcji materacy do spania i poduszek w klasie premium.

W lokalizacji w Polsce, grupa planuje dalszą ekspansję na rynki zagraniczne, poprzez zwiększenie mocy produkcyjnych na potrzeby własnych produktów oraz pod zlecenia klientów zewnętrznych.