Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Döner King Andrzej Burczyk

  • Zblewo (pow. starogardzki)

    Zblewo (pow. starogardzki), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa księgowa i wsparcie merytoryczne pracowników księgowości w firmie produkcyjno - handlowej rozliczanej w Rewizorze GT,

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupowych dostarczanych z oddziałów,

  • Uzgadnianie sald kont – syntetyka/ analityka/ rozrachunki/ środki trwałe,

  • Sprawowanie nadzoru nad zapisami obrotu kasowego oraz bankowego,

  • Przygotowywanie sprawozdań w trakcie roku (Bilans i RZiS),

  • Kontrola nad zobowiązaniami z tytułu leasingu oraz rozliczanie paliwa z wewnętrznych dystrybutorów,

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania INSERT GT,

  • Podstawowa znajomość VAT + PDOF,

  • 5-letnie doświadczenie w księgowości i podstawowa znajomość Ustawy o Rachunkowości,

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe,

  • Bardzo dobra znajomość edytor tekstu i arkusze kalkulacyjne,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, sumienność oraz skrupulatność.

To oferujemy

  • Praca na pełen etat

  • Elastyczny czas pracy,

  • Kompleksowe narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Miejsce pracy: Zblewo (pow. starogardzki)

  • Zapewniony dojazd z Trójmiasta

Firma DÖNER KING działa na rynku od 2011 r. i jest jednym z największych polskich producentów i dystrybutorów kebabu. Zdobyte w tym okresie doświadczenie oraz jakość produktów sprawiły, że obecnie marka DÖNER KING KEBAB posiada silną i stabilną pozycję wśród odbiorców z całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej.

Szukamy ludzi, którzy będą rozwijać się razem z nami, otwartych, którzy cenią przyjazną atmosferę w pracy. Zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Oczekujemy zaangażowania w pracę, sumienności i skrupulatności. Ponad wszystko jednak poszukujemy osób wzorowo uczciwych, którym będziemy mogli zaufać na długie lata współpracy.

Dla kogo ta praca nie jest:

Jeśli szukasz „zaczepienia” się na pewien czas aby nauczyć się zawodu lub realizować swoją indywidualną ścieżkę kariery, to oszczędź czasu sobie i nam. Również jeśli nie lubisz pracy księgowego i będziesz ją wykonywać z udręczeniem tylko dlatego, że musisz, a tak naprawdę marzysz o innej pracy, to również nie warto do nas pisać.

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku aplikowania. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.