Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy ze znajomością kadr i płac

AMSTIO firmie

  • Matemblewska 27
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AMSTI

Matemblewska 27

Gdańsk

Jesteśmy dostawcą usług kompleksowego utrzymywania czystości obiektów wraz z terenami przylegającymi. Kompleksowo, solidnie i profesjonalnie realizujemy szeroki zakres usług porządkowych. Podejmujemy się cyklicznych oraz jednorazowych zleceń głownie w obrębie Trójmiasta.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z zakresem rachunkowości oraz prawa podatkowego, (bilans, rachunek zysków i strat),
  • analiza kont księgowych na koniec każdego okresu sprawozdawczego,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa,
  • sporządzanie list płac dla pracowników etatowych i zleceniobiorców,
  • przygotowywanie umów o pracę oraz umów zleceń w tym dla cudzoziemców,
  • ewidencja czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich,
  • rozliczanie delegacji,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań VAT, CIT, PIT, ZUS, GUS,
  • przygotowywanie raportów, porównań oraz zestawień na potrzeby zarządu,
  • reprezentowanie firmy wobec organów podatkowych oraz w postępowaniach kontrolnych,
  • aktywna kooperacja z innymi działami spółki, wsparcie w zakresie przepisów podatkowo-księgowych,
  • monitorowanie zmian w przepisach

Wymagania:

  • 5 – letniego doświadczenia w prowadzeniu księgowości spółki z o.o.,
  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość);
  • znajomości obsługi komputera (Windows, pakiet Microsoft Office);
  • biegłej znajomości programów SYMFONIA ERP Finanse i Księgowość, Handel, Środki Trwałe, Symfonia Kadry i Płace, Płatnik
  • biegłej znajomości zasad księgowości;
  • biegłej znajomości prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i naliczania wynagrodzeń;
  • samodzielności, rzetelności, uczciwości, bardzo dobrej organizacji pracy;
  • aktualizowania i poszerzania wiedzy zawodowej;
  • zaangażowania, inicjatywy i odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilność zatrudnia;
  • pracę w godzinach 8-16;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy