Logo Pracuj.pl

Samodzielna księgowa

"FRISCHEIS PROJECT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja i księgowanie dokumentów w systemie F-K (faktury zakupowe, wyciągi bankowe, itp.)
  • przygotowywanie faktur do płatności, rozliczanie faktur zapłaconych
  • prowadzenie dokumentacji księgowej
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych, odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń podatkowych
  • sporządzanie sprawozdania finansowego według określonych standardów polskiej ustawy o rachunkowości
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu
  • wykonywanie innych zadań z zakresu rachunkowości i podatków

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe minimum średnie
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny)
  • znajomość bieżących przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego ( VAT i PDOP)
  • umiejętność sporządzania bilansu oraz RZiS,
  • znajomość zagadnień z zakresu środków trwałych mile widziana
  • biegła umiejętność obsługi komputera oraz znajomość systemów finansowo-księgowych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne warunki pracy
  • elastyczne godziny pracy

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wyłącznie w języku angielskim lub niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Załączenie listu motywacyjnego, będzie mile widziane.

Aplikując, zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

"FRISCHEIS PROJECT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Frischeis Project Polska Spółka z o.o. działająca na rynku polskim od 2011 roku, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: praca zdalna

Wymiar pracy: część etatu

Samodzielna księgowa, świętokrzyskie