Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa

Tom-Doleko-Ekola OOO firmie

Tom-Doleko-Ekola OO

Pomorska 112

Prawobrzeże

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie udział w prowadzeniu pełnej księgowości Spółek prawa handlowego. W zakresie przydzielonych obowiązków mieścić się będzie w szczególności:
  • Kontrola formalna i rachunkowa dowodów księgowych.
  • Klasyfikacja i ewidencja dowodów księgowych zgodnie z przepisami i planem kont.
  • Bieżąca analiza i weryfikacja stanów kont analitycznych i syntetycznych.
  • Uzgadnianie i weryfikacja danych na potrzeby rozliczeń podatków lokalnych, VAT, CIT.
  • Przygotowywanie danych na potrzeby sprawozdawczości GUS.
  • Prace związane z zamknięciem miesiąca, zamknięciem roku, przygotowaniem sprawozdania finansowego.
  • Obowiązki będą realizowane pod stałym nadzorem głównej księgowej i osób zatrudnionych w dziale księgowym. Zapewnione zostanie szkolenie stanowiskowe oraz wdrożenie w struktury księgowe i obsługę systemu FK.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunkowe, specjalizacja finanse i rachunkowość.
  • Minimum dwuletni staż pracy przy prowadzeniu pełnej księgowości.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność, systematyczność i dokładność, dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • Praktyka/staż w biurze księgowym.

To oferujemy

  • Pełne wsparcie we wdrożeniu w struktury i specyfikę prowadzonej działalności
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji, możliwość awansu wewnętrznego
  • Interesujące i dynamiczne środowisko pracy w młodym, energicznym zespole

Grupę TOM tworzy w Polsce 6 spółek. W relacjach B2B kompleksowo obsługujemy kilkanaście tysięcy firm zakresie gospodarki odpadami oraz realizacji obowiązku odzysku i recyklingu opakowań wprowadzanych na rynek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, tworzywa sztuczne, oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny).

Tom-Doleko-Ekola Organizacja Odzysku Opakowań SA jest jedną z największych ogólnopolskich organizacji odzysku opakowań specjalizujących się w kompleksowym przejmowaniu od przedsiębiorców ustawowych obowiązków w zakresie zapewnienia wymaganych prawem poziomów zbiórki, odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych.

Jesteśmy obecni na rynku od 2003 r., zaufały nam tysiące klientów.

Samodzielna Księgowa, Pomorska 112, Prawobrzeże, Szczecin