Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna księgowa

GREEN BASKET SP Z O O

  • Floriana Krygiera 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Floriana Krygiera 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów (faktury kosztowe, magazynowe, rezerwy, rozliczenia międzyokresowe, amortyzacja - prawidłowe kwalifikowanie na konta)

  • Kontrola formalna i merytoryczna księgowań związanych z VAT, przygotowywanie miesięcznych JPK VAT, VAT-UE

  • Przygotowywanie przelewów bankowych oraz księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Weryfikowanie, monitorowanie stanu rozrachunków z kontrahentami, pracownikami

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi

  • Czynny udział w procesie zakończenia miesiąca oraz roku podatkowego

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)

  • Ścisła współpraca z Główną Księgową

  • Współpraca z innymi działami Spółki w zakresie księgowości

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego przy pełnym wsparciu merytorycznym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku w dziale księgowości (minimum 4 lata)

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne z zakresu finansów lub rachunkowości

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

Mile widziane

  • Doświadczenie w ewidencjonowaniu zdarzeń w obrębie gospodarki magazynowej

  • Znajomość programów ERP

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • Pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Szkolenia wdrażające do pracy - szkolenie stanowiskowe prowadzone przez doświadczonych pracowników oraz wewnętrzne szkolenia z kompetencji miękkich

  • Bogaty pakiet benefitów: 100% dopłaty do karty MultiSport, premie świąteczne oraz paczki na święta

  • System premiowy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Świeże warzywa i owoce oraz soki i obiady

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • 3x w roku ogólnofirmowe spotkania integracyjne + 2x w roku wyjścia działowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Green Basket sp. z o.o. to lider na rynku szczecińskim w hurtowym handlu warzywami oraz owocami. Cieszymy się uznaniem klientów w całym regionie. Realizujemy zamówienia na miejscu i z dostawą. Obsługujemy dużych klientów hurtowych, hotele, restauracje, przedszkola i sklepy zarówno w kraju jak i na terenie Niemiec. Naszym celem jest zadowolenie każdego klienta, dlatego dbamy aby jakość naszych towarów i usług spełniała jak najwyższe normy. Firmę tworzy zgrany zespół zróżnicowany pod względem wieku i doświadczenia. Dzięki temu każdy odnajdzie tu swoje miejsce oraz może liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników. Mamy otwarte podejście do biznesu - nie zamykamy się na pomysły i zależy nam na osobach, które potrafią wnieść świeżość oraz mogą usprawnić naszą codzienną pracę.

Przewiń do profilu firmy