Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa

BUSINESS ACCOUNTING OFFICE sp. z o.o.O firmie

3 5008 000 brutto / mies.
  • Cyfrowa 6
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BUSINESS ACCOUNTING OFFICE sp. z o.o.

Cyfrowa 6

Szczecin

Business Accounting Office to nowoczesne biuro rachunkowe specjalizujące się w obsłudze księgowo-podatkowej, kadrowej i płacowej podmiotów gospodarczych. Naszą misją jest stworzenie warunków zrozumienia i współpracy między biurem a obsługiwanym klientem. W związku z rozwojem biura poszukujemy osoby na stanowisko księgowej:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości - od dokumentu do deklaracji;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych, GUS;
  • obsługa programów wymiany danych między klientem a biurem,
  • kontakt z klientem

Wymagania:

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Praktycznej znajomości zagadnień podatkowych,
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i arkusza kalkulacyjnego Excel oraz programów z grupy Insert - warunek konieczny
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Dokładności i zaangażowania w powierzone obowiązki;
  • Kreatywności i elastyczności w działaniu – również pod presją czasu,
  • Odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań;
  • Inicjatywy w poszukiwaniu rozwiązań oraz ambicji w doskonaleniu umiejętności księgowego.
  • Mile widziana znajomość kadr i płac oraz języka obcego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę - zadaniowy czas pracy;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania i wykonywanych zadań;
  • Pakiet benefitów (m.in. premie, dodatki na wakacje, święta, karty lunchowe)
  • Pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej; darmowy parking;
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy w młodym zespole;
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych;

Ogłoszenie archiwalne