Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

KANCELARIA PRAWNO-PODATKOWA FOCUS sp. z o.o.

Marii Skłodowskiej-Curie 71h

Toruń

Tworzymy zespół profesjonalistów, którego zaangażowanie w pracę i wiara w sukces oparte są na wartościach takich jak tradycja, zaufanie i prestiż. Prosimy potencjalnych Kandydatów, aby dokładnie zapoznali się z naszymi postami na FB oraz stroną internetową Kancelarii. Zobaczcie jak spędzamy czas w pracy i poza nim. Jesteśmy różni, mamy od 20 do 61 lat, ale pracujemy wspólnie, stanowimy zgrany zespół.

Jeśli pracujesz w biurze rachunkowym, w dziale księgowości małej lub średniej firmy lub samodzielnie prowadzisz księgowość KPiR lub KH, to ogłoszenie, które czytasz jest właśnie dla Ciebie. Może znudziła Ci się monotonia pracy a szef nie daje Ci możliwości rozwoju?

Dołącz do zespołu jednej z największych Kancelarii Prawno-Podatkowych w Toruniu! Zobacz nasz profil na FB, przejrzyj naszą stronę www a poznasz lepiej nasz zespół i nasze wartości.

Opis stanowiska:

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac

Do udziału w procesie rekrutacji poszukujemy osób, które posiadają:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy biurze rachunkowym lub w dużym dziale księgowym
  • Znajomość programu Comarch Optima lub pokrewny
  • Dobra znajomość MS Office w szczególności programu Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, rzetelność

Oferujemy:

  • Pracę w Kancelarii Podatkowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Prestiżowe i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • Współpracę z najbardziej znanymi firmami w regionie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane bezpośrednio z Regulaminem Wynagradzania Kancelarii, adekwatne do umiejętności i zaangażowania w powierzone obowiązki oraz atrakcyjne bonusy.

Ogłoszenie archiwalne